TECHKLUBATOR

Máte nápad a chcete rozjet své podnikání v IT branži?

Vyvíjíte aplikaci, programujete web, chystáte e-shop a nebo něco jiného?

Naplno, nebo jen při práci?

Tak právě pro Vás je určený náš tříměsíční intenzivní TECHKLUBÁTOR, ve kterém se zaměříme na nalezení, ověření a realizaci Vašeho nápadu až do fáze, kdy může vydělávat! 

Co se naučíte?

TECHKLUBATOR je obdoba Inklubatoru, ale zaměřený na IT nápady. Protože ajťáci, grafici, eshopeři, uxáci, webmastři a programátoři mohou mít myšlenku, aplikaci, program, nástroj, web nebo eshop, který je třeba zkusit dostat na trh tak, aby vydělával. A pro vás všechny jsme tu, s 20 místy dotovanými Městem Ostrava.

Prvních 20 přihlášených tedy získá 100% dotaci, podmínkou je nápad nebo zaměření v oblasti IT a poslat přihlášku na ahoj@vivaostrava.cz do konce června. Brzy vystřelíme podrobnější informace, zahajujeme v Září 2016, jsme pak v intenzivním kontaktu tři až čtyři měsíce. 

První běh kolo Inklubátoru odstartujeme ve čtvrtek 13. září 2016 v 17:00 hodin prvním nezávazným Informačním nášupem! Představíme program a náplň Techklubátoru, mentory a odpovíme všechny Vaše dotazy.

Inklubátor obsahuje:

  • 10 workshopů a 5 konzultačních schůzek (proběhnou vždy ve čtvrtek, v 17:30 h)
  • Vedení a podpora zkušenými mentory
  • Materiály
  • Propojení a kontakty

Účast v Techklubátoru je zdarma. Techklubátor můžeme realizovat díky podpoře Statutárního města Ostrava. Děkujeme!!!

Start TECHKLUBATORu - úvodní info schůzka

Start TECHKLUBATORu - úvodní info schůzka

Dojděte se zeptat, informovat a poslechnout si mentory, a absolventy, o čem TECHKLUBÁTOR je! Nechte se nastartovat a získejte nový směr. Těšíme se na vás, vstup je samozřejmě zdarma.

Více informací
Mentoři TECHKLUBATORU

Mentoři TECHKLUBATORU

RENATA PTÁČNÍKOVÁ Kdo jsem? Renata je zakladatelkou Viva Ostrava i jednatelka společnosti Perspective Relations, nadšenou inovátorkou celospolečenských témat. Ráda spojuje, komunikuje…

Více informací
Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Je pro mě Techklubátor vhodný, i když zatím nemám konkrétní nápad/projekt a jen cítím, že chci udělat změnu v pracovní oblasti? Ano. V úvodní části Techklubátoru budeme společně hledat to, co…

Více informací
Program TECHKLUBATORU

Program TECHKLUBATORU

Program Techklubátoru  13. 9. 2016 Informační nášup   Lektor: Renata Ptáčníková   Mentoři: Lukáš Sudacki, René Procházka 20.9. 2016 Workshop Startujeme Osobní…

Více informací