Ceník

Lekce jógy

Cena permanentky na jednotlivé kurzy                                                                                          10 lekcí 1600 Kč

Permanentka je platná 3 měsíce na 1 lektora k zakoupení u jednotlivých lektorů. Na permanentku vystavíme doklad pro pojišťovnu (hradí kolem 50% z ceny).

Jednorázový vstup                                                                                                                           200 Kč 


 

Rezervace na hodinu jógy není nutná, ale můžete.

U nás si jógu užijete se vším všudy. Jóga není jen cvičení, ale spojení se sebou, harmonizuje tělo i duši. Naši lektoři jsou jogíni, kteří si uvědomují větší rozsah jógy a povedou vás bezpečným způsobem od začátku až k pokročilosti. 

  

    

Pronájem sálu

Naše jógové studio milujeme, je moc hezké a má nádhernou energii. Sál je vhodný na cvičení jógy, lekce tance, meditace, kreativní akce, sdílení, artterapie a muzikoterapie, vernisáže, setkání, workshopy, přednášky, masáže, setkávání, ozdravné kurzy, koučování nebo terapie. Objednat si prostor na konkrétní termín můžete na ahoj@vivaostrava.cz. Platba je do 5 dní po objednávce, storno poplatek je 40%. Vaši akci umístíme na náš Facebook a web do kategorie Workshopy.

Cena za pronájem VIVAJOGA OSTRAVA pro workshopy: 

1 h                                                                                                              400 Kč

1,5 h                                                                                                           500 Kč

1 víkendový den                                                                                    2 000 Kč

Celý víkend (2 dny, so+ne)                                                                  3 000 Kč

            

Kapacita sálu:

Sál je vhodný pro cca 21 lidí na podložkách pro cvičení jógy nebo meditace v lehu, cca pro 35-40 lidí na divadelní sezení (koncerty), 15 lidí pro dynamická cvičení nebo 20 lidí pro sezení ve čtverci a tvůrčí práci (dřevěné desky na zem půjčíme).

Zázemí sálu a šatny, které máte v ceně:

 • 14 nádherných korkových podložek
 • 7 dek a 7 polštářů
 • rychlovarná konvice
 • mixér na smoothie
 • 10 sklenic a 7 hrníčků
 • kávovar na presso i cappucino (mléko je třeba si přivézt)
 • čajové konvičky 

Čaj i kávu si hosté platí do pokladničky Ananasu umístěného nad kávovarem. Kávovar je po každém dni a pronájmu nutné omýt a vypláchnout hadičku na mléko. Prosíme uvézt prostor do původního stavu (nádobí a celkové prostory zanechat pro další pronájmy a hosty).

Záchody jsou v 1. a 2. patře, sprchy na vyžádání u majitele vily. Voda je na toaletách v 1. patře s jarem i útěrkou k umytí nádobí. V brzské budoucnosti bude voda k využití v druhé plánované šatně.

Co je ještě boží? 

 • máme velké parkoviště zdarma hned u vily
 • zázemí v podobě kavárny a restaurace Cokafe 2 min od našeho studia
 • dobrý dojezd veřejnou i soukromou dopravou tramvají (4 min od zastávky Dolní Vítkovice Hlubina), vlakem (zastávka Ostrava Střed), autem (parkoviště u Vily naproti Heligonky) a koneckonců i helikoptérou (naproti vily je Heliport)
 • zajímavé osobnosti, které mají projekty v Dolních Vítkovicích
 • unikátní místo s krásnými zákoutími a kontrasty

                    

                      

Rozložení sálu si můžete nachystat podle vašich představ. Doporučujeme vyzvat hosty, aby si kabelky odložili do šatny, a uzamknout šatnu ze strany chodby zevnitř při zahájení cvičení nebo workshopu. 

                        

Náš sál má výbornou akustiku, proto se v něm pořádají koncerty. Vejde se sem až 40 diváků a posluchačů. 

                          

Setkávání žen nebo mužů za účelem sdílení je oblíbená součást našeho studia. 

                            

Jak krásné je se něco naučit a pak to zkusit společně. Partnerskou jógu milujeme, protože staví mosty mezi lidmi. 

                              

Pro zdravý životní styl se můžete učit od zdravé stravy po partnerské masáže. Budete mít inspiraci, jak znovu probudit a posunout váš vztah a zažijete neopakovatelný čas při společném učení. 

                                

Při krásném počasí můžete využívat i venkovní prostor za vilkou. 

                                  

V našem studiu provádíme i thajské individuální terapie a vlastníme i futon. Pokud byste si chtěli pronajmout studio pro terapeutické služby, je třeba si přinést vlastní povlečení a hygienické potřeby. Podívejte se do sekce Workshopy na aktuální rozpis dat akcí a co se u nás můžete naučit.

                                    

Jsme šťastní, že v Dolní oblasti máme zázemí, 2 minuty od studia je krásná restaurace a kavárna Cokafe, ve které se s vašimi klienty můžete najíst a dobře napít a udělat si obědovou pauzu. 

                                      

Do Vily Vilekuly chodíme všichni bočním vchodem, zvoňte, prosíme, na zvonek VIVAJOGA. Za oknem najdete nalepený aktuální rozvrh. Na lekce jógy choďte, prosíme, 10 min předem.