28/2/2020 Omlazující thajská masáž obličeje + míchání antiage oleje

 
Všimli jste si někdy, jak mladě vypadají thajské ženy? Thajská automasáž obličeje dokáže daleko více než krémy, oleje a nebo strava. Dle některých je to prý jedna z mála metod přírodního omlazení, která funguje ve zralém věku. Tato technika je již pro mladé ženy, a může se předávat z generace na generaci.

Pokud ji budete provozovat 3,5 měsíčně 1x denně 20 minut, změní vám strukturu kůže a dalo by se říct celý obličej. Samozřejmě k lepšímu.

Ukážeme si i částečnou masáž hlavy a uší. Na obličeji a uších máme obrovské množství nervových zakončení a vedou zde dráhy a linie vnitřních orgánů. Na uších je jich veliké množství. Masáží obličeje tedy nezískáte jen "nový obličej", ale detoxikujete a "masírujete" své vnitřní orgány. Naučíme se prastarý thajský recept na mládí a krásu.

"Existuje thajská technika, která je silnější než jakékoliv krémy, které fungují jen aktuálně. Možná, že po letech si ji budete cenit více než botox, protože narozdíl od něj se neztrácí v čase ani neuvadá a nevypadá nepřirozeně, ale čím déle ji budete dělat, tím mladší budete vypadat." Renata Ptáčníková

Žijeme v gravitačním poli. Thajská masáž nabízí ve své podstatě silnou detoxikaci celého těla, její součástí je reflexní masáž, stimulace samoozdravných bodů na tzv. liniích SEN, a také předávání meditativního stavu. Mistr Papá Nikolas mne před nějakou dobou seznámil s automasáží obličeje a hlavy, kterou vyučuje nejlepší Mistr thajských terapií v buddhistickém klášteře v Chiang Mai, nazývaný Pischest, který je mým učitelem. Ve svém životě jsem viděla hodně, a vím, že věk je velice relativní číslo. Náš organismus se umí plně obnovovat za určitých okolností do 80ti let. Tuto "pichetovskou techniku" vás naučím za 2,5 hodiny tak, abyste ji mohly každý den dělat doma a těšit výsledek pak sebe i svého partnera. Povím vám k ní mnoho zákonitostí a zajímavostí, budu s vámi sdílet, co dále funguje, ale nejvíce omladíte organismus celodenním workshopem Rituály Omlazení.
 
        

Účinky thajské omlazující sebemasáže

Abyste mohli naplnit skleniči něčím dobrým a novým, musíte nejprve vyprázdnit to staré. První dva měsíce se tělo, obličej i mysl budou čistit.Zejména na obličeji mohou být skvrnky, pupínky, ojediněle mohou vznikat opary, malé místa s ekzémy nebo alergií. Po třech měsících budou největší změny na obličeji.

  • pleť bude mít lepší barvu
  • změní se tvar obličeje i jeho kontury
  • kvalita kůže bude pevnější a jejím prokrvením znatelně zmizí a nebo se sníží vyrážky, akné a vrásky.
  • po šesti měsících pravidelné masáže obličeje mohou být méně výrazné jizvy a deformace nebo větší nerovnosti nebo vady obličeje.

Výrazná změna nastává po roce cvičení. Doporučuji vyfotit obličej každé 3 měsíce.
Sestava je velice unikátní a funguje, velmi bude záležet na vaši sebedisciplíně a vůli ji provádět každý den. Když si to uvnitř sebe nastavíte jako "RITUÁL SEBELÁSKY", máte o půl úspěchu postaráno.
Cena: 1490 Kč/osoba

Součástí thajské masáže obličeje bude namíchání zimní verze antiage oleje. Příjďte se naučit namíchat

28/2/2020 od 17:00 - 19:30 Vivajoga Ostrava