Andrea Martínková

Andrea řídí ve Vivě finance, peněžní toky a jejich získávání. Miluje přípravu, realizaci projektových záměrů a čerpání dotací z Evropské Unie. Mohlo by se zdát, že má nezáviděníhodnou až strážcovskou pozici, ale v současné době jí s tím naštěstí pomáhá dvouletá dcerka Eli. Viva je sociální business, který pomáhá rozdmýchávat podnikatelské nápady, talent a potenciál v jednotlivcích, poskytuje prostor a zázemí pro humánní podnikání. Rozsáhlý projekt vyžaduje velmi bystrý rozhled v získávání finančních zdrojů, orlí kontrolu nad jeho náklady a moudré i zralé rozhodování. Andrea těmito dovednostmi disponuje, a svým velkorysým pohledem, ostrým jazykem i kreativním nacházením řešení, nám s láskou obohacuje tým.

Vystudovala Ostravskou Univerzitu. Mezi její nejhezčí vlastnosti patří zodpovědnost a ochota pomáhat druhým. Je ve znamení Býka, tvrdohlavost k ní neodmyslitelně patří. Ráda poznává nové země. Má ráda přírodu a výlety do hor, kde si nejvíce užívá výhledy do krajiny. V létě hraje tenis a v zimě ráda sjíždí svahy na lyžích. Ve středy chodí na jógu, která ji dodává potřebnou sílu a vytrvalost dělat v životě i práci potřebné změny. 

S čím vám Andrea může pomoct?

Andy, jak ji přezdíváme, má bystrý nadhled pro veškeré peníze a jejich plánování. Rozumí mzdám, kalkulacím, rozpočtům a českým dotačním programům, ze kterých byste mohli čerpat.