Jak na podnikání v MS kraji?

Díky projektu "Podpora podnikatelského prostředí v Moravskoslezském kraji" můžeme i na podzim pokračovat v realizaci aktivit pro začínající stávající podnikatele. Pravidelně jednou za měsíc, vždy druhou středu tak připravujeme neformální business snídaně @Připojse, na kterých  se můžou začínající podnikatele potkat s lidmi z různých oborů, vzájemně se propojit. Na každou snídani také pozveme zajímavého hosta, v tuto chvíli víme, že v září se potkáme s Evou Rožkovou, majitelkou veganského bistra Bongusta. V říjnu bude hostem Jakub Domitra, výkonný ředitel společnosti Busyman, která propojuje zajímavé projekty a startupy se zkušenými investory. 

Celým podzimem  se bude prolínat Inklubátor, intenzivní program pro podporu podnikání. Účastníkům budou k dispozici zkušení mentoři z praxe, se kterými se budou pravidelně potkávat na konzultačních schůzkách a workshopech. 

V listopadu proběhne konference o Talentu, s podtitulem Za kolik?, na které hlavním tématem budou finance, sebehodnota, nastavení vlastní ceny či získání dotací na rozvoj podnikání. Vystoupí zkušení podnikatelé, ale třeba i odborníci z CzechInvestu. 

Těšíme se na Vás!

Moravskoslezskému kraji za podporu velmi děkujeme!