Jan Dvořák

 

Jmenuji se Jan a společně s Renatou jsme se rozhodli založit studio VIVAJOGA OSTRAVA v Dolní oblasti Vítkovic. Bez jejího ženského elementu by nevzniklo nic, takže studio zasvědcujeme Renatě,našemu mistrovi Svamiji Mahéšvaranandovi, který studio dokonce i posvětil. Poděkování patří také Zdeňkovi Šebestovi a Lence Kovalové ( kteří nám otevřeli a přiblížili cestu královské Radža jógy )

Má cesta k józe byla dlouhá, hokejem v mládí počínaje… Až nakonec po všech těch letech tréninku zjistíte, že předhánět se s druhými a bojovat o vítězství vám štestí nepřinese - potom objevíte jógu. V současné době je reprezentováno mnoho druhů jógy, avšak žádná z nich vám nenabídne moudroust té starodávné, kterou mě moji mistři učili a kterou i já nadále zkoumám na svém těle, mysli i duchu.

Mé lekce jsou určeny pro muže i ženy, pokročilé i začátečníky.  Časem zjistíte, že každá pozice (ásana) se dá různě vylepšovat pro zdatné jedince, každá pozice se dá zjemňovat a zjemňovat, než se jí naprosto odevzdáte, než se v ní rozplynete v absolutním blahu. Budu se s vámi dělit velice rád o své znalosti jógových technik dechu, relaxací i ovladnutí mysli. Můžu vám ukázat cestu, kráčet po ní musíte už sami….

S láskou Jan
 

Kontakt

Jan Dvořák
+420 776 599 417

jan@vivaostrava.cz