Jemná Hatha Jóga se Zuzkou

Takové to ranní kočičí protažení. Potřebujete být zdraví a ohební? Cítíte, že by vaše tělo "něco" chtělo? Pak je pro vás kurz Zuzky Kmeťové Jemná Hatha jóga. Jemná ranní hatha jóga pro začátečníky a velmi mírně pokročilé

Ranní praxe jógy nabízí možnost jak příjemně nastartovat den. Zlehka a bez většího úsilí probudit energii v celé naší bytosti, nádherně protáhnout celé tělo a příjemně se naladit na nadcházející den.
Na vlně lehkosti a především v souladu s dechem, který se naučíme vnímat, si projdeme základní pozice i příjemnou jógovou rozcvičku, která rozproudí krev v celém těle a pomůže správně propojit dech s pohybem. V lekcích budeme pomaličku přidávat další pozice, a také hodně opakovat, ať nastartujeme nebo ještě více podpoříme Vaši osobní jógovou praxi.

Co se naučíte?

Na vedených lekcích jógy ve stylu hatha s prvky rádža jógy a jógové terapie si krůček po krůčku projdeme základní jógové ásány, každý podle svých možností a zdravotního stavu. Vnímání těla v jednotlivých ásanách a především dechu a jejich vzájemnou spolupráci okusíme ve výdržích či v sekvenci opakování té či oné jógové pozice, resp. pozic. Projdeme si a naučíme se také jednu ze základních jógových rozcviček, pozdrav Slunci.
Závěr lekce bude věnován pranajámě, relaxaci či pokusům o koncentraci přecházející v meditaci. 

Pro koho je kurz?

Začátečníky (i ty úplné) a mírně pokročilé. A také pro všechny, kteří se cítí býti stálými začátečníky ☺
Vhodné rovněž pro sportovce jako kompenzační cvičení.

Jak se přihlásím?

Akce 10+1 při koupi celého kurzu, tj. 10 po sobě jdoucích lekcí v délce 60 min, úvodní lekce zdarma. V případě nenaplnění kurzu je možný i jednorázový vstup, cena 200 Kč, úhrada předem na účet, výjimečně v hotovosti.
Úvodní lekce proběhne v týdnu od 1.4. 2019, kurz začíná 11.4. 2019.

Rezervace a přihlašování na yogazuzana@seznam.cz, do předmětu prosím uvádějte „DOV hatha“