Katka Šebestová

Katka je něco jako produkční Vivy, komunitní kumpánka a organizátorka tělem i duší. Jeden z jejich talentů je pojmenovávání věcí, což se nám zejména sejde ve vyjasňování situací, u dohod podmínek a nastavování pravidel.

Koordinátorka setkávání. Miluje pohled z výšek a hor, svého psa a cestování. Ráda odjíždí někam, kde ještě nebyla, baví ji, když jede cestou, o které nic neví. Do Vivy vplula, protože ji plně neuspokojovalo studium, vydala se k nám pro školu života. Jejím oblíbeným místem je zadní část paluby. Řeší, a často je i nadšenou organizátorkou, menších projektů kolem Vivy. Také nás zapojuje do komunitních projektů, na kterých spolupracuje více aktivních organizací Ostravska. Je to také proto, protože si užívá bydlení a život v centru Ostravy. Nadšeně s námi spoluorganizuje například TEDxOstrava, Zažít Ostravu jinak a Viva Open. Pravděpodobně si s ní budete psát, pokud se rozhodnete navštěvovat náš intenzivní kurz Inklubator. 

Obrátit se na ni můžete ohledně spolupráce s Vivou, při organizování větších akcí, propojování, a zapojení Vivy do různých projektů. 

Její email je katerina@vivaostrava.cz, číslo 773 688 344.