Magdáléna Sládková

Jmenuji se Magdaléna. Jógu jsem do svého života zahrnula před 17 lety. Před 8 lety jsem se seznámila s kundalini jógou a okamžitě jí podlehla. Seznámila jsem se s ní v Turecku, poté se inspirovala v Novém Mexiku u nejznámějších učitelů Západu a tuto etapu završila v České republice učitelským tréninkem v roce 2013.

 

Kundalini jógu mi vhodně doplňují na jedné (té maskulinní) straně univerzitní znalosti psychologie a praxe kouče, na druhé (té feminní) straně zkušenosti a prožitky z doby, kdy jsem v Turecku žila v kruhu súfijského učitele Sherifa Baby. Každou svou lekci vedu plně ze srdce, laskavě i s výzvou

 

Ve svém každodenním životě pak usiluji o autenticitu a stále více vědomé prožívání. A to je podle mě přínos kundalini jógy - naučit se být tady a teď sám za sebe, zapojit srdce, vědomě se na danou situaci nacítit a pak teprve jednat - autenticky a vědomě.

Před každou lekcí prosím, aby se jí zúčastnili ti, se kterými si máme co předat. Jsem si jistá, že při každé lekci se setkáme právě s lidmi, s nimiž se vzájemně obohatíme.

 

Jógu několik let učím na Ostravici, kde také s manželem a dcerou bydlíme a nyní rozšiřuji své lekce i do studia VIVAJÓGA Ostrava.

 

email: zeronikova@gmail.com, web: autenticky.com, Instagram: kundalini.joga