Martina Pilařová

Martina je nádherná multi-kulturní žena s francouzským šarmem a belgickým přítelem. Ve Vivě ji máme pro mezinárodní i další komunitní projekty. Její praktický náhled a schopnosti organizátorky ji předurčují realizaci nápadu od snu až po užitek. Když se k tomu přidá nekonfliktní povaha a několik jazyků, je z toho téměř Vivácká diplomatka.

Martina vystudovala Vysokou a svůj Erasmus strávila v Belgii. V dnešní době to není až tak zásadní. Kdyby si domů v kufru místo pralinek nedovezla rovnou sympatického Belgičana. Přece jen se jí po Belgii zastesklo, a tak má její přítel David Girten, široko daleko nejoblíbenější bistro v centru Ostravy, La Petite Conversation. Martina jezdí do práce na kole a boří tím mýty, že Viva je trochu z ruky. Občas nám uvaří vynikající polévku. Před tím, než k nám přišla, odjela do Nepálu, kde učila děti angličtinu. Ráda rozdmýchává a vymýšlí způsoby a projekty, které jsou pro naše město přínosem v oblastech ekologie a komunitního rozvoje. Je spoluorganizátorkou TEDxOstrava, kde pečuje o řečníky. 

S čím vám může Marťa pomoct? S vymýšlením dobrých nápadů, mezinárodními vzdělávacími projekty, ukáže vám své kolo, a případně vás na něm naučí jezdit. Minimálně k nám. :)

Zastihnout ji můžete na: martina@vivaostrava.cz