Natálie Berglowcová, HR Konzultant

Hezký dobrý den,

pracuji v pražské personální agentuře a v listopadu jsem potřebovala reprezentativní prostory na pohovory v ostravě. Díky facebooku jsem znala a zkusila dát šanci Vivě, protože mě osobně podobné projekty zajímají a chci je podporovat.

Musím říct, že jsem po celý den byla se službami a přístupem lidí ve VIVĚ víc než spokojená. Kromě krásné prostředí (na které mám slabost), barev a všeho pěkného, čistého a fungujícího mi personál vytvořil moc příjemné zázemí jak službami (rezervace místnosti, neomezený čas odchodu, kavárna...). Byla jsem velice mile překvapena.Prostor splňoval přesně to, co jsem potřebovala - reprezentativní místnost a zázemí, když jsem v něm musela být bez přestávky celý den. Fungoval internet i všechny slibované služby.

Chci za takový přístup moc poděkovat a pevně doufám, že vám brzo přinese vynikající pověst a spoustu nadšených uživatelů. já sama, kdybych žila v ostravě, chodím do VIVY pracovat nebo studovat, nebo alespoň do kavárny. Pokud budu podobné protsor v budoucnu v OVĚ potřebovat, určitě na vás znovu obrátím.

Přeji hodně spokojených návštěvníků a hodně sil a inspirace do dalšího roku!

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Mgr. Natálie BerglowcováHR Konzultant

KRC People s.r.o Šostakovičovo náměstí 1515 15500 Praha 5 - Stodůlky

mobil: +420 731 683 696email: berglowcova@krcpeople.cz

www.krcpeople.cz, www.krcteam.cz