Novinky k 2. narozeninám Vivy

Máme se dobře. Blíží se naše druhé narozeniny a my si to začínáme užívat. Konečně jsme nabrali pořádný SMĚR, taky díky Karlovi, který u nás byl před rokem a od té doby z toho trochu žijeme změnu. Karel je sympaťák, který si se značkami hraje. Karel tento rok jede svou "tour" po světě a mezi tím vším, bude u nás a hned dvakrát. Poprvé, 13. 5. pro workshop Sebeprezentací nebo Budování vlastní značky, a podruhé vystoupí s Táňou Fišerovou  a Adamem Marčanem a dalšími 5 na druhé z našich čtyř konferencí.

6 spíkrů zaobírající se SVOBODOU 15. 5. na konferenci KROKY KE SVOBODĚ 

Adam Marčan, tvůrce naučmese.cz se vlastně vrací ze své dlouhé cesty v Indonésii a jde nám vlastně říct hodně o svobodě v práci a svobodě v životě. Ostatní své téma "svobody" uchopí ze své perspektivy a ze svého tématu. Největším potěšením je ale opravdu skvělý host, Táňa Fisherová, kadidátka na prezidentku minulých voleb, která bude povídat o novém uspořádání společnosti a možnostech podnikání. To všechno i o svobodě bydlení, svobodě vzdělávání i svobody směny bez peněz uslyšíte na konferenci s Adamem, Radkou, Jirkou, Táňou, Karlem a Michalem. Všechny čtyři konference jsou Viváckou vlajkovou lodí, kde přinášíme z našeho kotlíku to "nejlepší", své názory a filozofické směry, kterých se dotýkáme při hledání a nacházení.

Nová tvář Viva Ostrava a květnové superakce

Další novinkou, kterou jsme si nadělili k druhým narozkám je naše vizuální tvářička v prvním poschodí. Máme nové VITRÍNY!!! Už Tomáš Hajzler psal o kontrastech, které Viva ukazuje, a my jsme se rozhodli už na kontrasty nehrát a skloubit nádhernou železobetonovou zástavbu Hrabůvky s naším punk vizuálem. Naše výlohy jsou 3D a najdete na nich skicy a tváře opravdových hvězd, kteří k nám chodí a nebo u nás učí. Mezi nimi najdete i Matěje Kastnera, teamleadera společnosti Tieto Corp., který u nás povede pravidelné čtvrtletní SETKÁVÁNÍ KE SVOBODĚ V PRÁCI. Je to pro všechny fandy Svobody v práci, kteří nad tím přemýšlejí a rádi by to uchopili v rámci své práce nebo firmy. Více méně jde o diskuzní produkt. Brzy přidáme více informací, nyní jen temín 6.5. Rezervační klasika přes email ahoj@vivaostrava.cz nebo si počkejte, až bude v Programu u nás na webu. My ten květen jsme pojali celý na téma SVOBODA. A taky jsme si/vám nadělili dárek v podobě

Jaroslava Duška 26. 4. 2014 ve 12 h ve Viva Ostrava

    

A ten si už můžete rezervovat. V květnu chystáme MÁJOVOU SLAVNOST, hned prvního v naší kavárně Laura Coffee, kdy chystáme pořádné překvápko, čekejte na další informace. Co si opravdu můžete zaznačit do diáře bude náš velký den

30. 4. 2014 Viva slaví 2. narozeniny!

Víc vám k tomu neřekneme. Na twitteru i fcb i tady na webu můžete soutěžit o lístky na konferenci a dozvědět se nejnovější lahůdky ke všem akcím. Pro všechny kávomilce byl den Baristacup Ostrava jedním z příjemných jarních dnů. Mohli jste o něm číst v Deníku či Kávových listech, kde je i rozhovor s jeho organizátorem Ivem Ptáčníkem.

        

Koneckonců, začali přípravy na příští rok! Když máte chuť na kafe, a chodíte k nám pravidelně na obchodní snídani Připoj se, která je jednou z nejrychleji vyprodanou akcí každý měsíc, i tady je květen velmi zajímavým měsícem. 

14. 5. Obchodní snídaně Připoj se v altánu Bělského lesa s lokální burzou výrobků a prezentací služeb

Brzy spustíme registrace z našeho webu. Co dodat. Můžete u nás v květnu třeba i bydlet. Ve čtvrtek přednáší naše Renata na 17. mezinárodní studentské konferenci Ahol, stavte se v 10 do hotelu Park Inn. Potkáte tam známé tváře Patrika Kee, Vaška Klapetka a další. Neloučíme se na dlouho, nezapomeňte se registrovat na konferenci z našeho webu a nebo si požádat o zasílání novinek z úvodní stránky Vivy. A taky si užívejte. Všechno, i to dobré i to "zlé". Až přijde čas, rozdíl mezi dobrem a zlem se vymaže a zůstane čistá zkušenost.

Mějte se fajn!