12/1/2019 SESTAVA OMLAZUJÍCÍ JÓGY CELODENNÍ WORKSHOP

Omlazující jóga je jednou z náročnějších, se silným detoxikačním a omlazujícím dopadem na celé tělo. Je složená ze starých indických, tantrických, thajských (buddhistických) a tibetských technik. Zpíváme i mantry, protože zvuk je největší silou vesmíru. Tančíme tantrický tanec, občas trochu povídáme a ukazujeme si omlazující a ozdravné techniky. Pokud nemáte čas docházet pravidelně na ranní lekce, jste zdaleka nebo máte děti, a chcete se naučit Omlazující jógu a cvičit ji doma, pak je tento celodenní workshop právě pro vás.

VHODNÉ JAKO DÁREK PRO KAMARÁDKU, PARTNERKU NEBO MAMINKU. Vystavím dárkový poukaz pod vánoční stromeček a vypíšu doklad pro pojišťovnu, která hradí až 50%.

"Nerada bych, aby ženy cvičily mou jógu podle videa a učily se z toho. To, co může učitel žákům předat nejvíc, je úroveň vědomí, a to přes video není přenosné."

Naučíme se asány mládí pro

-detox,
-omlazení,
-zdraví,
-imunitu
-a hormonální systém.

Řekneme si i teorii omlazení v oblasti stravy, těla i mysli. Kurz doplňuje a prohlubuje jednodenní workshop RITUÁLY OMLAZENÍ.

 

Každá žena může být krásná. Pojďme se naučit asany, techniky, mudry a mudry mládí! Omlazující jóga vám může pomoci ke:

1. štíhlé postavě
2. odstranění hlenu ze střev
3. zrychlení metabolismu
4. zvýšení svalové hmoty
5. odstranění bolesti zad
6. omlazení organismu
7. opravy štítné žlázy
8. úprava menstruačního cyklu do rovnováhy
9. okysličení krve
10. redukce vrásek
11. zvýšení hodnot ženských hormonů
12. nejdříve psychický detox, poté energie, klid a mír
13. otevření srdce
14. zvýšení funkce nadledvinek
15. čištění jater a ledvin

  

 

Staří jogínští tantrici tvrdi, že věk neexistuje. V dnešní době chtějí všichni vypadat a cítit se mladě. Životní styl a nastavení mysli nám to neumožňuje. Tělo může stárnout pomaleji, dokonce Dr. Norman Walker dokládá, že buňky v těle jsou schopny se obnovovat do 80 let.

Pro koho je kurz?

Pro všechny ženy od 25 a výše, kdo chce vidět viditelné změny na sobě, zkuste do kurzu chodit dvakrát týdně. Protože je kurz náročný a dělají se pokročilejší jogínské očistné techniky, prosíme, choďte nejprve do začátečníků.

Cena a přihlášení:

workshop stojí 1900 Kč, můžete si ji zakoupit u Renaty, objednávejte emailem renata@vivaostrava.cz .  

1 osoba 1900
12/1/2019 9 - 17 h
rezervace renata@vivaostrava.cz