Podpora podnikání v MS kraji je naším cílem i letos

Díky projektu "Podpora podnikatelského prostředí v Moravskoslezském kraji v roce 2016" financovaného z rozpočtu Moravskoslezského kraje pokračuje Viva Ostrava i v letošním roce v realizaci aktivit pro začínající i stávající podnikatele.

V březnu jsme zahájili další běh intenzivního podnikatelského programu INKLUBÁTOR, který poběží až do června. Účastníkům jsou k dispozici zkušení mentoři z praxe, se kterými se pravidelně setkávají na konzultačních schůzkách a tematických workshopech.

Pravidelně jednou za měsíc vždy druhou středu (kromě letních prázdnin) připravujeme neformální business snídaně @Připojse, na kterých se můžou začínající podnikatele potkat s lidmi z různých oborů, vzájemně se propojit. Na každou snídani zveme zajímavého hosta. V březnu jsme se potkali s Lukášem Sudackým – majitelem firmy Mediafabríca a profesionálem v tvorbě webů, které mají smysl, v dubnu pak s Petrou Sasankou Gherbetz – oděvní designérkou - na téma Od grafitti k podnikání. Dalšími chystanými hosty budou např. PetrHovorka, David Girten či Miloš Lukačka.

Na konci roku chystáme opět podnikatelskou konferenci, o níž budeme včas informovat.
Zapojit se může kdokoliv, tak neváhejte a sledujte stránky www.vivaostrava.cz nebo náš facebook.
Moravskoslezskému kraji za podporu velmi děkujeme!                                         Ostrava, 20.4.2016