Ranní ashtanga jóga s Terezou

Ranní lekce jsou určeny pro všechny milovníky Ashtanga jógy a nejen ty, zve Tereza Gorčicová. Není lepší začátek dne než na podložce za východu slunce. Ví to každý malý i velký ind a proto se jóga doporučuje praktikovat hlavně v ranních hodinách.

Kurz je určen ne jen pro všechna ranní ptáčata, ale i pro ty, kteří mají rádi výzvy. Věřte, že si ranní lekce zamilujete. Patří k mým nejoblíbenějším. Nesou s sebou klid specifickou atmosféru a hlavně dobíjejí energii na celý den. Třešničkou je výborná káva z našeho Laura coffee. Čtvrteční dny dostanou jiný rozměr, uvidíte. Jóga je zkrátka ideálním startem dne. Kdo nevěří, přijďte si ranní lekci vyzkoušet zdarma na ukázkové hodině, již tento čtvrtek.

Co se naučíte v ranním kurzu Ashtanga jógy?

Ashtanga pracuje s celým tělem v logické návaznosti a protahuje tak komplexně všechny jeho části a to od krku až po konečky prstů u nohou. V rámci kurzu se budete postupně učit jednotlivé asány 1. série, tak aby jste po kurzu byli schopni praktikovat i sami v pohodlí domova. 1 série Ashtanga jógy obsahuje: Pozdravy slunce, A i B, stojné pozice, pozice v sedě, obrácené pozice a pozice závěrečné včetně relaxace. Jedná se o opravdu obsáhlý a komplexní systém, který když jednou ochutnáte nebudete moci přestat.

Pro koho je kurz?

Fyzická zdatnost ani předchozí zkušenosti s jógou nejsou podmínkou. Povedu Vás krok za krokem a hlavně bez bolesti s ohledem na fyzické dispozice každého z Vás. Na závěr každé lekce zařazuji řízenou relaxaci pro uvolnění. Cílem kurzu je nejen komplexní protažení a zlepšení pohyblivosti, ale i odpočinek od každodenních povinností.

Kdy ji najdete ve VIVAJOGA OSTRAVA?

Čtvrtky ráno od 4/4/2019 (ukázková lekce zdarma) od 6:30 do 7:45 Kurz stojí 1500 Kč 10+1 lekcí nebo na rezervaci den předem za 200 Kč.

Zkrátka na chvíli se zastavit a dopřát si čas jen a jen pro sebe.
Přihlašování na email: gorcicovatereza@gmail.com