RESTART VIVY, Díl 1: KRUH

Pořádně se podívejte na Vivu, jak vypadala a popřejte jí upřímnou soustrast... Chystáme se právě teď na to ji (nás) pořádně přestavět. Nádech a výdech, od září přijdeme noví. Co čeká Vivu přes prázdniny a vás od září?

  • Nové uspořádání v našem úle - Canvas
  • Fungl nová stage, s nasvícením do atmosférických barev
  • Větší plátno, jaké svět neviděl :),
  • Pódium
  • Nová zasedačka - Kreativní kajuta, inspirovaná přírodou, připravenou pro koučink i s jeho nástroji.
  • Restart Malé Kajuty, vhodné pro workshopy a malé semináře
  • Podnikatelský program pro začínající podnikatele a startupy
  • Smysluplnější web by Mediafabrica
  • Užitečnější ceník a nové produkty
  • Nejkrásnější změna bude nový člen do týmu Vivy, pečlivec nebo pečlivka. 

Chystáme se na náš vlastní RESTART. Restart přišel sám od sebe. Po dlouhých dvou letech, kdy jsme hledali uzpůsobení našeho vnitřního fungování to přišlo. "Pyramidální nastavení šéfovské role mi nikdy nešlo" (Renata). "Po všech zkoušeních svobody v práci, jsem se dostávala do různých hraničních pozic - v různých obdobích vyvstávaly situace, kdy jsem to neudýchala já a nebo to neudýchal dotyčný, největší výzvou je nastavení lidí uvnitř sebe." Neustále jsme potkávali zažité stereotypy v nás samotných, které postupně rozpoštíme. V myšlení a v hlavě je spousta věcí, které člověk prožije a až pak je pochopí a nepotřebné věci odhodí. My odhazujeme předsudky, stereotypy, a nastavení hlavy, furt dokola a neustále. :)

Po dvou letech přišel Jarda Procházka, náš kamarád i lektor svého kurzu ve Vivě, s tím, udělat společný PODNIKATELSKÝ PROGRAM pro začínající podnikatele a startupy. Když jsme ho začali tvořit, moc se nám líbil styl, kterým jsme pracovali a zjistili jsme, že dává prostor k novému stylu uspořádání nás samotných v našem úlu. Přecházíme z pyramidálního uskupení do uskupení sdílených kruhů. 

Pojmenovali jsme si společné hodnoty, které nás spojují a jednou, nejdůležitější je právě spojení, spojování a mír. Častokrát jsme vzpomínali bílého bratra Vinettoua a jeho mimořádnou větu: "Mír je víc než právo" a neskutečně se u toho chechtali. Jarda je superkouč. Kousek z naší několikaměsíční práce uvidíte dole na videu. Z Canvasu vyplývá nový web a produkty, ceník a některé další novinky.

Dali bychom tu moc rádi vizualizaci pódia, a hlavní stage, jenže my si to ještě necháme pro sebe. To nejdůležitější je, že tenhle náš Restart seriál můžete sledovat na našem blogu s námi. Budeme maximálně otevření a nahlédnete do naší "kuchyně" v podpalubí. Představíme se vám postupně všichni, kdo tady něco dělá, ukážeme vám, jak přistupujeme k některým věcem, které nás/vás potkávají. Necháme Vám ochutnat esenci Vivy, tak jak ve dne pulzuje, lidé, kteří s námi spolupracují i úzký tým Vivy. Můžete se těšit, stavíme kromě toho už 3. konferenci, která bude na začátku října Jak objevit svůj talent, kombinovaná s workshopy a poprvé půjdeme na konferenci do hloubky. Ale o tom už příště. Nahlídněte na videa a nebo rovnou přijďte.