Restart Vivy díl II: nové plátno čeká na jeviště

Jak jsme psali v prvním díle o restartu Vivy na září, moc se těšíme, až si Viva prostory doupravíme a přetvoříme. Tak jak jsme na tom, přátelé? Věci se urychlily, ale protože je jich tolik najednou, docela si hlídáme jednotlivé dotahování a časy. Rozhodli jsme se, že 

v srpnu Vivu uzavřeme (kavárna se zahrádkou bude otevřená)

Kavárna Laura je letní záležitostí, dostali jsme zprávu, že chystají nové drinky na letní sezónu a s některými už započali: drink i fresh ze zeleného ječmene už můžete objednávat v červenci, také pro děti je v nabídce více zdravých koktejlíků. Na zahrádce můžete dát pravé frappé a cítit se tu mezi tím vším zeleným jako doma. Výhodou je, že u nás na terase neprší ani nepraží slunce. Zasadili jsme fazole kolem schodiště, čekáme na podzim pěknou úrodu. Snad to budou fazole kouzelné :)!

Dlouho jsme si představovali nové promítací plátno, když už jsme přišli na to, že i v Afrických coworkingových centrech mají hezčí plátna a hlavní přednáškovou "stage", zachtělo se nám božího nápadu i u nás. Nakonec jsme přišli na to, že to nemusí stát majlant, a místo koupě většího plátna, jsme si nechali natřít novou stěrku na stěnu s lepším odrazem světla a nechali si namalovat náš malý retro zázrak. 

Nové plátno má světovost i patinu

Čekáme na jeviště z palet. No řekněte, nebudou mít fotky z vašich a našich akcí opravdovou patinu? Těšíme se, až Karel, Dan, Zdeněk, Honza, Květka nebo Bára oblečou své přednášky, srazy a workshopy do nového kabátu. Chystáme už program na září, tak se hlaste. To nové plátno umí spoustu věcí. Asi nejpřirozenější bylo do něj včlenit malou tabuli, kde si řečník může čárat hlášky, program, časový plán nebo hesla. Knoflíky někteří umí kroutit tak, aby se prezentace vrátila na začátek a konec. Nevěříte? Zkuste to, jsme prostě hi-tech. :)

Protože to nejdůležitější, co dělá Vivu vivou nejsou věci, ale lidé, rádi bychom Vám představili svou novou pečlivku. Je to ta, která se bude starat o prostory a klienty, moderně řečeno onsite manager. Když jsme se s ní sešli poprvé, nezávisle na sobě jsme měli pocit, jakobychom se znaly už dlouho.

Přijďte se seznámit s Magdou

Kreativní kajutu jsme nechali napospas volání přírody 

Zatímco to čtete, šijí se polštářky do nové kreativní kajuty, kterou je možné si od července pronajmout k malým workshopům a pro konzultace, brainstormingové porady i koučování. Kajutu jsme ponechali napospas přírodě. Kámoš Vladimír naštípal dřevo, Katka ho zakomponovala do atmosféry celé kajuty. Požadavky koučů Vivy zněly jasně: nechte tam více židlí pro simulaci postoje klienta při koučovacích terapiích, pastelky a zvláštní prostor k lehu i sedu. Do kreativní kajuty se více ponoříme v třetím díle Restartu. 

Třetího října si zapište, uskuteční se třetí velká konference k podnikání celá o nalezení vlastního talentu.

Přejeme fajn červnové východy slunce i pestrý plnokrevný život! 

Renča za celou Viva Ostrava