15/6/2019 Rituály Omlazení

Vstupte do nového roku se sebeláskou, naučte se SESTAVU omlazujících technik pro své tělo, obličej a mysl. Naučíte se ranní i večerní sestavu a techniky pro omlazení celého organizmu, těla i obličeje. Naučíme se prastarý thajský recept na mládí a krásu.

Rituály Omlazení. Významné výsledky uvidíte po 3 měsících. Sestava na 20 min ráno a 30 min večer.
Ranní rituály pro vnitřní detox, rituál thajské omlazující automasáže obličeje, chystání 3 elixírů mládí jako součást stravy pro celý den. Večerní jógová sestava pro detox, omlazení, zdraví, imunitu a hormonální systém

Co se naučíte?

  1. Každodenní ucelenou SESTAVU rituálů k omlazení obličeje, těla a mysli
  2. Naučíte se RANNÍ DECHOVÉ TECHNIKY
  3. Připravovat TŘI ELIXÍRY MLÁDÍ každý den vedle jídla a pití
  4. TOP: sestavu pro thajskou omlazující automasáž OBLIČEJE
  5. KRÁTKOU JÓGOVOU SESTAVU pro omlazení a detoxikaci TĚLA
  6. Každodenní programování a relaxaci mysli
  7. BONUS: RITUÁLY SAUNOVÁNÍ
  8. Čistící rituál před jídlem pro ráno a večer
  9. BONUS: Výrobu jednoduchých a účinných pleťových masek

Jaké má kurz účinky?

Abyste mohli naplnit skleniči něčím dobrým a novým, musíte nejprve vyprázdnit to staré. První dva měsíce se tělo, obličej i mysl budou čistit. Zejména na obličeji mohou být skvrnky, pupínky, ojediněle mohou vznikat opary, malé místa s ekzémy nebo alergií. Po třech měsících budou největší změny na obličeji. Pleť bude mít lepší barvu, změní se tvar obličeje i jeho kontury, kvalita kůže bude pevnější a jejím prokrvením znatelně zmizí a nebo se sníží vyrážky, akné a vrásky. Po šesti měsících pravidelné masáže obličeje mohou být méně výrazné jizvy a deformace nebo větší nerovnosti nebo vady obličeje. Výrazná změna nastává po roce cvičení. Doporučuji vyfotit obličej každé 3 měsíce. Účinky nejvíce zaznamenáte na obličeji, ale celé tělo bude procházet detoxikací a čištěním nejméně 6 měsíců, záleží jak upravíte stravu, a co, kolik a jak budete k elixírům jíst a pít.
Workshop výrazně posiluje ženství. Sestava pracuje s hormony, které mají na starost emoce a část stárnutí organismu. Dech okysličuje tkáně a krev, že budete (nejen) vypadat zdravější.

Od kolika let je kurz vhodný? 

Myslím, že čím dříve, tím lépe. Není jen pro starší ženy, jsou to omlazující techniky pro ženy, které mohou přidat do svého dne od 30 let, které se snad jednou budou předávat z generace na generaci. Pokud má někdo problémovou pleť, může přijít na workshop i v mladším věku.

Doporučení

Workshop je pro 16 žen. Workshop bude praktický, nebudete tedy jen sedět a poslouchat. Každé omlazení začíná detoxem, čištěním, můžete si dát půst již v pátek do 18 h a na večeři něco lehkého. Součástí kurzovného je i jídlo, které si v rámci učení samy připravíme. Pohodlné oblečení (legíny, tričko), přípravky na odlíčení a makeup s sebou, pokud je používáte. 

Sestava je velice unikátní a funguje, velmi bude záležet na vaši sebedisciplíně a vůli ji provádět každý den. Když si to uvnitř sebe nastavíte jako RITUÁL SEBELÁSKY, máte o půl úspěchu postaráno.  

Renata Ptáčníková

Thajské masáži, především Thajské terapii se věnuji již 8. rokem. Studuji je u Mistra Borise Tichanovského (RU), a Nikolaose Christudoulou (GR), který je žákem světoznámého Mistra Thajských Terapií Pichesta (Th). V lednu 2019 se učím Thajskou terapii přímo u Pichesta v buddhistickém klášteře v Chiang Mai.
Jsem učitelkou Radža Jógy a mým Mistrem je Svamiji Mahéšvarananda.
Práce s energií využívám především pro svůj vlastní život, jsem nositelkou energií Džuny Davitašvili a Reiki.
Po 9 letech studia alternativní medicíny a východních nauk jsem pro ženy vytvořila RITUÁLY OMLAZENÍ, každodenní sestavu, kterou se naučíte na stejnojmenném workshopu. Zařadila jsem tam ty nejlepší a nejúčinnější techniky, které jsem se u svých učitelů naučila. Kromě Thajských Terapií se věnuji tvorbě marketingových kampaní, a obsahovému marketingu v mé firmě Perspective Relations. Jsem také nadšenou inovátorkou celospolečenských témat a spoluorganizátorkou konference TEDxOstrava. Nejraději jsem maminkou.


 

15/6/2019 8:00-18:00 VIVAJOGA OSTRAVA