14/12/2019 Senzuální masáž a solné lázně

Intenzivní workshop zaměřený na rozvíjení smyslu pro POŽITEK z doteku. Například i mezi patnery. Senzuální - smyslová inteligence slouží jako prostředek na cestě k sobě samému. A jako cesta jednoho k druhému.

Masáž zahrnuje i tipy na wellness procedury, které Vás pravděpodobně překvapí a vyzkoušíte si je na vlastním těle. Prožijete, vyzkoušíte si a naučíte se i SOLNOU MASÁŽ, která je vysoce detoxikační, intenzivní a prokrvující.

Celkově je celá hravá a praktická dílna prodchnuta různými technikami, zážitky, triky a tipy, jak si rozšířit své dotekové dovednosti. Jak oživit svůj repertoár o další možnosti, jak lze masáž a dotekovou terapii chápat a realizovat.

Využívám techniky z východních směrů (havajské a thajské), velká inspirace vychází z tradice tantrických masáží, dále čerpám a kombinuji prvky živé muzikoterapie a sound masáží (masáží živými zvuky a vibracemi) aj.
Pracujeme nejen s různými typy doteků, rytmy a tlaky, ale i hmotami a pomůckami, aplikovanými na lidské tělo.

V kurzu kultivujeme vnímání pocitu BLAŽENOSTI celou plochou těla. Učíme se umění využívat a rozšiřovat BLAHO ve svém životě. Masér (tj ten, kdo daruje masáž) zde slouží jako zdroj dotekových informací pro člověka, kterého hýčká svými doteky.Využíváme například i moment překvapení, co a jak lze vnímat, jak se lze cítit.

Na kurzu nepracujeme s intimitou a intimními partiemi.

Podporuji celou dobu Vaši vášeň pro dotek a kultivaci balženosti jako cenné ingredience Vašeho života.

KDY

14/12/2019 v 9:00 - 14:00

CENA

Cena kurzu je 1600,-  

REZERVACE

je nutné se Písemně REZERVOVAT na stránce https://www.dotekove-lazne.cz/