Vendy Strachotová

Vendy tvoří program Vivy a plán akcí a tvoří k nim podpůrné materiály. Pokud jste někdy drželi v ruce nějakou naši vstupenku, pravděpodobně ji dělala. Stará se o náš web a celý online i offline marketing. 

Ostřílená marketérka prošla tou nejlepší a nejnáročnější školou: telemarketingem i prací v bance. Ve Vivě ji najdete nejčastěji na palubě. Vivě dává svůj smysluplný pohled na fungování, věci dělá krásnými, protože je zjednodušuje. Vendy je úžasná máma a pohodová manželka. Zajímá se o přírodní doplňky, kterými si člověk může život zpříjemnit. Vendy je obrovský talent Vivy. Konference o Talentu, na které se vždy těší celý náš tým, jsou její práce.

S čím Vám Vendy může být ku prospěchu? Pokud chcete zorganizovat ve Vivě kurz nebo akci, zeptejte se Vendy, jak na to. Poradí vám nejdůležitější kroky a nasměruje vás k cíli, aby vaše akce byla úspěšná. Vendy s vámi může zkonzultovat i marketing a grafické vizualizace. Protože snoubí logiku a kreativitu, bude vaše setkání s ní, přínosem téměř vždycky.