Věřím ve svůj potenciál

Tenhle článek píšu jako záznam svého osobního dojmu z naší velké Konference o Talentu, protože jsem zjistila, že to jinak udělat nemůžu. Konference o Talentu byla totiž to nejlepší, co jsem zatím za dva celé roky ve Vivě zažila. Proč?

Objevili jsme talent od Vendy.

S Vendy pracuju už asi rok. Seděli jsme vedle sebe, pracovali spolu, normálně si povídaly, a já na to přišla až při tvorbě konference. Byl tam! Talent organizovat, spojovat, komunikovat, dotahovat... cokoliv. Může si napsat jednou do CV,  ..."Při organizaci Konference o Talentu jsem objevila svůj talent." Jenže ona ho prý má už od školky. O tom už jsem ale psala.

Touha lidí pracovat na sobě dosáhla vrcholu.

Ano, ano. Rozhodně se nesnažíme vám nic tlačit. Jsme vyrovnaní s tím, co a jak děláme. Tři konference jsme měli naplněné jen do půlky, tahle se vyprodala celá, pár dní před akcí jsme zastavili rezervace. Byli jste tu. Všichni, kterým stálo za to podívat se na svůj talent zblízka prostřednictvím přednášek i workshopů druhý den. Ti, kterým stálo za to obětovat krásnou sobotu. Byla s váma sranda. Nenechali jsme vás sedět. Jste skvělí! A přibývá vás každou chvíli.

Moderátorsky mi to šlo. :)

Asi poprvé jsem se nesmála sama vlastnímu vtipu. Tančila jsem mnohdy (tak jako vždycky) na ostří nože, dávala jsem otázky "na triko" přednášejícím, kteří se někdy chtěli schovat za firmu. Nakonec, (a myslím, že jejich vlastním přičiněním) jsme se dozvěděli životní "krizovky" spíkrů, že nás všech 75 účastníků, společně a ve stejnou chvíli, tajilo dech. Nejmilejší moment byl, když si HR manažerka Kofoly, Tereza Rašťáková, stejně jako já, zula před přednáškou boty.

Když nedorazil poslední spíkr kvůli nemoci, dali jsme mikrofon vám.

Nejlepší nápady přicházejí ve stavu nouze. Tenhle byl naprosto fenomenální. Když už jste slyšeli všechny úžasné přednášející (brzy budou videa všech spíkrů v uživatelské sekci k mání za poplatek), nedojel poslední kvůli nemoci. Napadlo nás, dát možnost vám, postavit se na pódium a přednést v 1 minutě pár slov o svém talentu. A že padaly silné příběhy a zajímavé hlášky a vzkazy směrem k účastníkům! Děkuju za to. Mám pocit, že vás všechny znám. Atmosféra byla fantastická a vlastně, nepopsatelná....

Viva začíná plnit svůj cíl. Sundáváte si s námi masky a spojujete se mezi sebou.

Dostáváme totiž od vás pěkné emaily. Chceme vědět, kam vedou vaše cesty od nás. Až tohle dopíšu, budu muset spočítat všechna opakující se slova "děkuju". Tuhle nám napsal někdo z vás, že spolu šli na kafe probrat možnosti spolupráce, další, co objevila díky našemu workshopu potenciál v .... A víte co?

Spolupracuju s parádní partičkou lidí.

Káťa, Vendy, Jaryn, Marťa, Anička, Vlaďka, Matěj, Zdeněk,Lukáš, Jany, Přema a moje pravá ruka Andy. Skvělý tým pro teď. A abych nezapomněla:

Teď je čas pro TED.

Mrkněte se na projekt další velké konference hvězdných rozměrů, kterým bych dnešní psaní ukončila. Další kapitolu v mém životě napíšu o něm. 

Spočítali jste děkuju? Já už jo. Dnes končím tím, že

Věřím ve svůj potenciál. A vy snad už taky.

Smějte se, 

Renata Ptáčníková