Ve světlech Techklubatoru Večer závěrečných prezentací

Příjďte si poslechnout, co v Ostravě nového vzniká. Všech 12 řečníků, Ostravských podnikatelů vám po 10 minutách řeknou své podnikatelské příběhy. A 4 členná komise nakonec vyhodnotí nejpřínosnější projekt. Příjďte potkat zajímavé lidi!
Zveme vás na velký večer plný prezentací, inspirace, jídla a networkingu. Vstupné zdarma. Klubači přinesou to nejlepší, co sem jim podařilo vytvořit. Ucítíte sílu, budete vnímat emoce a možná, možná ve vás probudíme inspiraci, co můžete vytvořit vy. Dostanete dobře napít a najíst. Dojděte 20. prosince v 17:00, do nově otevřeném Kampusu Ostrava (vedle divadla A. Dvořáka). Jako hosté příjdou investoři, partneři, kamarádi, fanoušci i lidé, kteří chtějí vidět, co Techklubator spolu s jejich lidmi vlastně dělá.

Program

16:30 - 17:00 Příchod účastníků, mentorů, přednášejících, hostí a novinářů
17: 00 Úvodní slovo a představení komise
17: 10 Od myšlenky k nápadu - moderuje Renata Ptáčníková


Soutěžící klubači
17: 20 Tomáš Bednář - Kreativníslovník.cz
17:30 Kateřina Buryová - Českoněmecká agentura
17:40 Dušan Bariš - Infografika pro firmy
17:50Martina Křumalová - Přikázané uvolnění
18:00 Lukáš Zavadil - Smrťáky.cz
18:10 David Martinek - Filmy, co mění svět
18:20 Petr Král - Software pro obchodování na burze
18:30 Michaela Tomisová - Eshop Laura Coffee
18:40 Petra Rajmanová - Pompons.cz
18:50 Daniel Škubal - Blackkale.cz


Přestávka na kávu

Vysloužilí klubači vypráví, jaké je to po roce
19:10 Martin O'Tray Temlík - MT services
19:20 Marcela Šimonidesová alias Cukrová Vata - Korejsky rychle a zběsile
19:30 Vyhodnocení čtyřmi porotci a pátým sli.do diváky
19:40 Networking a vánoční atmosféra
21:30 Slavnostní zakončení TECHKLUBATORU

   

KOMISE

1. Jan Jůzl, realizátor startup akcelerátoru VŠB Green Light, provozovatel klubu Dock. Jako mentor podpory podnikání a realizátor programu pro podporu startups Green Light motivuje a pomáhá (nejen) studentům VŠB v realizaci vlastních podnikatelských záměrů. Dále se podílí na rozjezdu ostravského TechSquare. Vedle podpory podnikání se snaží přispět ke společenskému, kulturnímu a gastronomickému rozkvětu Ostravy nejen spoluprovozováním klubu Dock, ve kterém se realizuje teda jako úplně nejvíc.

2. Adéla Koudelová z Magistrátu Města Ostravy. Abychom jí mohli dobře popsat, nechala své kolegy, aby o ní napsali 5 slov. A vyšlo toto. Adéla je nápaditá a tvořivá, na druhou stranu praktická, přímá a svéhlavá, a bez toho se ve své práci neobejde. V minulosti vedla dynamickou ostravského íčka, ze které těží společnost dodnes. V současné době se svými kolegy podílí na přeměně Ostravy. Na starost má investory, kteří o Ostravě uvažují jako vhodném místě pro svůj rozvoj. Radost ze své práce mívá, i tehdy když se podaří propojit různé lidi a posunout tak jejich konání výše.

3. Vlasta Hopjan, business leader v oblastech congitivní automatizace, vývoje a provozu aplikací. V práci mně baví transformace jednotek a produktů z problémů do růstu. Mám zkušenosti s vedením mezinárodních teamů, Indie, Švédsko, Finsko atd. V současné době vedu dvě jednotky s cca 300 lidma a obratem 810 mil CZK. Důležitější je role otce dvou úžasných dcer a jednoho úžasného syna, kteří mně školí v trpělivosti. Rád chodím do Beskyd a hraju badmiton.

   

20/12/2016 v 17 h Kampus Ostrava