Jógová individuální terapie se Zuzkou

Individuální lekce jógy a jógové terapie v délce 60 min; 10 + 1 zdarma

Soukromé lekce, jen Vy a Zuzana. 

Individuální jógová terapie sestavená na základě možností a potřeb Vašeho fyzična. Díky ní jsme jdeme pravdu do hloubky. Deset lekcí a první ukázková zdarma.

Jógová terapie od indických mistrů využívá přesně zacílené nenáročné pohyby, náznaky jógových pozic či jógové ásány a další techniky vycházející z jógy. Pracujeme na vědomé úrovni. Pomocí vhodných pohybových vzorců oslovujeme a znovuobnovujeme správnou funkci pohybového aparátu jako celku. Zuzana Vás povede týden po týdnu a vytvoří cílené sestavy pro praxi doma.

*Pokud máte trvalé zdravotní problémy, prosím doneste si s sebou rentgen nebo lékařskou zprávu a informujte mne ideálně před prvním setkáním.

 

Co se naučíte?

Zuzana Vás povede krok po kroku, týden po týdnu, ať zvládnete týdenní domácí praxi. 

Naučí  Vás důmyslně zacílené pozice a sestavy pozic, často i velmi nenáročné pohyby, náznaky jógových pozic a související techniky pro znovuobnovení správné funkce pohybového aparátu vyhovující Vaším konkrétním pohybovým možnostem.

Předá další užitečné rady a doporučení z oblasti zdravého životního stylu, pohledů na svět atp. J

Pracuje s Vámi na vědomé transformaci nevhodných pohybových vzorců a postojů.

 

Pro koho je kurz?

 Lekce jsou skvělým kompenzačním prostředkem pro jednotlivce z řad profesionálních sportovců, manažerů, ale i „úplně obyčejných“ smrtelníků J, kteří sami sebe chtějí hýčkat a dopřát si opravdu výjimečnou péči. Při bolestech páteře, zkrácených svalech, pooperačních, chronických a dalších zdravotních potížích řešíme špatné pohybové vzorce a postupně je měníme na správné, pro tělo přirozené.

Jsou primárně sestaveny pro potřeby jediného konkrétního klienta. Pokud ale máte zájem navštěvovat lekce ve dvojici, je to také možné. Jen počítejte s tím, že každý z dvojice je jedinečným článkem a tedy společně trávený čas na těchto speciálních lekcích poměrově rozdělíme mezi oba zúčastněné.

Jak se přihlásím?

Na jógovou úvodní terapii 10+1 lekcí si můžete vyzkoušet na úvodní lekci, a přihlásit se na úvodní ukázkovou lekci na konkrétní hodinu.
Lekce podle Vašich časových možností (s přihlédnutím k možnostem studia), ideálně 1-2x týdně pod vedením Zuzky Kmeťové.

10+1 vstup pořídíte u Zuzky do 31. 5. za akční cenu 5000 Kč. Objednávejte e-mailem na yogazuzana@seznam.cz

Cena nezávislé jednorázové konzultace v délce 60 min je 600 Kč.