Setkání ke svobodě v práci

Pravidelné setkávání vždy třetí úterý v měsíci pro všechny, kteří experimentují se svobodou v práci, mají svobodnou firmu či o ní jen uvažují. Ale také pokud vedete tým nebo jste jeho členem a dotýká se vás myšlenka svobody v práci.

Pojďme se společně sejít a sdílet svoje zkušenosti, co nám funguje, co ne a co s tím dál. V květnu se potkáme v úterý 19.5. v 17 hodin nad tématem hospodaření s energií a časem. 

Jaké otázky nás napadají? Co na setkáních řešíme? Třeba zda mají mít členové autonomního týmu mít volnost ve všem, nebo je dobré je v něčem kontrolovat. Je dobré být transparentní ve všem včetně platů a hospodaření firmy, nebo otevřít tyto oblasti jen částečně? Umožnit účast na rozhodování všem, nebo ponechat některá rozhodnutí vedoucím? Svoboda v práci jsou pravidla, která tvoříme všichni společně - ale co dělat, když je někdo porušuje? Jaká je vůbec role lídra/šéfa/vedoucího v autonomním týmu?
Je možné spojit práci a radost, dělat něco smysluplného a zároveň si vydělat? Je možné spojit práci a rodinu a být v tom úspěšný? Jak na to? Je možné se chovat podle principů trvalé udržitelnosti, mít respekt k lidem a okolí a přitom obstát v dnešní konkurenci a vydělat? Upřednostnit procesy nebo lidi - nebo obojí? Čemu dát v jaké situaci přednost?

Setkání vede Matěj Kastner, teamleader ve společnosti Tieto, který v korporátním prostředí mezinárodní IT firmy zkouší se svobodou experimentovat se střídavými úspěchy i neúspěchy :) .. a jaká jsou vaše témata spojená se svobodou v práci? Pojďme je společně projít a navzájem se inspirovat. 

Setkání ke svobodě v práci duben 2015

Setkání ke svobodě v práci duben 2015

V dubnu jsme diskutovali na téma práce na dálku - aneb Jak chytit flow kdykoliv a kdekoliv:-) 

Více informací
Setkání ke svobodě v práci

Setkání ke svobodě v práci

Rád bych znovu otevřel téma práce s časem a energií, protože jsme to minule ne úplně probrali a myslím si, že je čas to skutečně strukturovaně projít, včetně přístupu k závazku na principu 4 dohod…

Více informací